Zobacz całą galerię


Animacje

edusilesia_logo___Kopia

Animatorzy Krainy Łęgów Odrzańskich zapraszają od współpracy.

Brak Ci pomysłu na ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży, chciałbyś urozmaicić festyn lub imprezę lokalną, szukasz pomysłów na edukację lokalną i przyrodniczą? Animatorzy Krainy Łęgów Odrzańskich zapraszają do współpracy: wycieczki, lekcje w przyrodzie, warsztaty, animacje, gry i zabawy edukacyjne – animujemy, inspirujemy, bawimy i uczymy. O Krainie, z Krainą i dla Krainy Łęgów Odrzańskich.

Jeśli organizujesz imprezę plenerową lub wydarzenie dla dzieci lub całych rodzin, nie możesz zapomnieć o zapewnieniu ciekawych warsztatów i animacji, które zaangażują zarówno tych młodszych, jak i starszych uczestników. Stoiska Animatorów Krainy Łęgów Odrzańskich zawsze cieszą się powodzeniem – pomysłowość oraz różnorodność, a przy tym prostota proponowanych zajęć w połączeniu z otwartością i uśmiechem zawsze przyciągają.

Malowanie na kamieniu, tkanie „łapaczy snów” czy magicznych bransoletek, lalki z gazety czy ozdoby z rolki po papierze toaletowym to tylko przykłady naszych „hitów”. W prowadzonych warsztatach staramy się pracować zgodnie z zasadą recyklingu i upcyklingu, używając materiałów, które są w zasięgu ręki każdego i które można ponownie wykorzystać. Warsztaty mają nie tylko bawić w czasie trwania danego wydarzenia, ale także inspirować do samodzielnych zajęć już w rodzinnym gronie.

Dzielimy się swoją pomysłowością, by wyzwolić ukryte talenty i kreatywność w uczestnikach naszych zajęć… i by nauczyć się samemu nowych rzeczy. Dla nas bowiem inspiracją są nasi odbiorcy i miejscowości, w których gościmy. W połączeniu z zabawami i grami, np. przy użyciu chusty Klanza, tworzymy zawsze przyjazną przestrzeń i radosne chwile spędzone wspólnie z animatorami Krainy Łęgów Odrzańskich.

PnWtŚrCzPtSo
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica