Zobacz całą galerię


Konkurs OPOWIEDZ

logo_DL Weź udział w Konkursie (i) „OPOWIEDZ …”!

Zapraszamy wszystkich grantobiorców ODL uczestniczących w Programie „Działaj Lokalnie VIII”, realizujących lokalne konkursy grantowe w 2013 r., do zgłaszania prac na Konkurs „Opowiedz …”.

Zgłoszenia można przesyłać na adres dzialajlokalnie@lgdodra.pl do 13 stycznia 2014 r.


Najlepsze prace lokalnego etapu zostaną zgłoszone do udziału w etapie ogólnopolskim, którego finał przewidziany jest w Warszawie. W każdym etapie na zwycięzców i wyróżnionych czekają atrakcyjne nagrody!

Prace do konkursu można składać w ramach trzech kategorii: CZŁOWIEK, MIEJSCE i MOTYW i muszą one mieć jedną z dwóch form: REPORTAŻ MULTIMEDIALNY lub KRÓTKI FILM

Prace nie mogą być dłuższe niż 2,5 minuty i muszą być umieszczone na otwartym serwisie internetowym umożliwiającym prezentację filmów, wideoklipów lub własnych mini produkcji w Internecie (np. youtube, vimeo).


Do każdej pracy (niezależnie od formy) musi być dołączony krótki opis (do 1000 znaków ze spacjami), oddający najważniejsze założenia projektu. Opis należy zamieścić w karcie zgłoszenia do konkursu, jak również w serwisie, w którym została zamieszczona praca.


UWAGA! Prace konkursowe powinny być opatrzone oświadczeniem:
•    [Tytuł lub opis utworu] jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska.
•    Przedstawiony projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
oraz zawierać logo Programu Działaj Lokalnie na planszy końcowej.


Nie przyjmujemy prac na płytach CD i innych nośnikach, jak również w postaci załączników do e-maili. Przyjmujemy jedynie linki do stron internetowych. Prace, które nie spełniają wymienionych parametrów mogą zostać odrzucone z przyczyn formalnych.

Szczegółowe informacje znajdują się:
•    na stronie www.dzialajlokalnie.pl w zakładce KONKURS „OPOWIEDZ  …”
•    w Regulaminie

Konsultacje:
Ewa Baran – koordynator „Działaj Lokalnie”
tel. 607 085 371

PnWtŚrCzPtSo
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2


haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica