Zobacz całą galerię


Informacje

5 lutego 2014 - Szukamy przewodników za ladą

„Przewodnik za ladą” to innowacyjny pomysł na stworzenie nowych miejsc lokalnych informacji turystycznych, których jest bardzo mało na terenach pięciu LGD zaangażowanych w realizację projektu. Zwiększenie ilości punktów, w których turysta może uzyskać profesjonalną informację o atrakcjach regionu oraz otrzymać materiały promocyjne jest więc konieczne.

WIĘCEJ21 lutego 2014 - Konferencja projektu "Przewodnik za ladą" 

20 lutego, w Winnicy Jaworek w Miękini, odbyła się konferencja rozpoczynająca projekt „Przewodnik za ladą”.

 Celem projektu jest poprawa obsługi turystycznej i wspólnej promocji obszarów wiejskich poprzez powstanie turystycznych punktów informacyjnych pod nazwą „Przewodnik za ladą” na terenie pięciu Lokalnych Grup Działania.

WIĘCEJ 


14 marca 2014 - Warsztaty dla przewodników za ladą

Turystyka jako nauka, społeczny dowód słuszności, region w obrazie – o tym między innymi rozmawiali uczestnicy pierwszych warsztatów teoretycznych w ramach projektu współpracy „Przewodnik za ladą”. 

13 jest szczęśliwą liczbą, więc mamy nadzieję, że fakt, że właśnie tego dnia rozpoczęliśmy pierwsze warsztaty w ramach projektu współpracy pn. Przewodnik za ladą” wróży szczęśliwie jego realizacji.

WIĘCEJ 


12 maja 2014 - Informacja dot. projektu

Stowarzyszenie LGD „Kraina Łęgów Odrzańskich” zwraca się z prośbą o wycenę zaprojektowania i utworzenia portalu www (www.przewodnikzalada.pl) WIĘCEJ


1 lipca 2014 - Informacja dot. projektu

Stowarzyszenie LGD „Kraina Łęgów Odrzańskich” zaprasza do składania ofert na wykonanie wydawnictw turystycznych. WIĘCEJ.


22 sierpnia 2014 - Szlakiem Odry z Przewodnikiem za ladą

Lokalna Grupa Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich” razem z 4 innymi lokalnymi grupami działań realizuje projekt współpracy pn. „Przewodnik za ladą”. Jego celem jest wzmocnienie informacji turystycznej i promocji naszych regionów.

We wszystkich grupach powstały mini punkty informacji turystycznej właśnie pod egidą „Przewodników za ladą”. Ponadto w ramach projektu powstał specjalny paszport turystyczny, z pomocą którego zwiedzając wszystkie LGD ( i przewodników za ladą) można zdobyć różne gadżety.

WIĘCEJ 


28 sierpnia 2014 - Przewodnik za ladą na imprezach partnerów

Trwa projekt współpracy "Przewodnik za ladą" realizowany przez LGD KŁO razem z LGD Kwiat Lnu, Partnerstwem Ducha Gór, Szlakiem Granitu oraz Spichlerzem Górnego Śląska. Od jakiegoś czasu WY możecie z pomocą paszportu turystycznego zwiedzać nasze regiony, a my promowaliśmy nasze kochane KŁO i projekt wspólnie z partnerami na ich świętach.

WIĘCEJ 


16 października 2014 - Informacja dot. projektu

WIĘCEJ 

 

 

 

PnWtŚrCzPtSo
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica