Zobacz całą galerię


Członkowie stowarzyszenia

Sektor społeczny

1. Grombik Szymon (Członek Stowarzyszenia ) - Ruda Śląska

2. Gronek – Bednarczyk Gabriela (Członek Rady) - Wilczków

3. Jamontt – Skotis Marta (Członek Stowarzyszenia) – Wrocław

4. Lechki Tomasz (Członek Rady) – Wołów

5. Męczyńska Gabriela (Członek Stowarzyszenia) - Snowidza

6. Jarosław Paczkowski (Członek Zarządu - Skarbnik) - Przyborów

7. Pińczuk Franciszek (Członek Stowarzyszenia) - Prochowice

8. Plezia Rafał (Prezes Stowarzyszenia) - Nowa Wieś Legnicka

9. Tracichleb Justyna (Wiceprzewodniczący Rady) - Wołów

10. Bractwo Rycerskie Ziemi Legnickiej, ul. Łukasińskiego 41/2 , 59-220 Legnica, Tomasz Sokołowski (Członek Stowarzyszenia)

11. Fundacja Dolnobrzeżanie , Stary Dwór 18, 56-120 Brzeg Dolny,

Janusz Kuziemka (Członek Stowarzyszenia)

12. Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja”, ul. Wrocławska 41, 59-220 Legnica,

Joanna Czabajska (Członek Rady)

13. Fundacja Partnerstwo Doliny Odry, Plac Kopernika 6, 59-230 Prochowice

Łukasz Żuber (Członek Rady)

Andrzej Ruszlewicz (Członek Zarządu)

14. Klub Sportowy Prochowiczanka, ul. II Armii Wojska Polskiego 21, 59-230 Prochowice

Renata Stępień (Członek Rady)

15. Stowarzyszenie „Aktywna Białołęka”, 67-221 Białołęka 12

Sławomir Bloch (Członek Stowarzyszenia)

16. Stowarzyszenie „Centrum Rozwiązań Systemowych” , ul. Szczytnicka 45/12, 50-382 Wrocław

Magdalena Liszka (Członek Stowarzyszenia)

17. Stowarzyszenie „Dla Powiatu”, ul. Wrocławska 2, 55-300 Środa Śląska

Mariola Kądziela (Przewodnicząca Rady)

18. Stowarzyszenie Integracji Społecznej „proPago”, ul. Zwycięstwa 3, 56-120 Brzeg Dolny

Krystyna Laszkiewicz (Członek Stowarzyszenia)

19. Stowarzyszenie Lubiąż, Plac Klasztorny 1, 56-100 Lubiąż

Zbigniew Posacki (Członek Stowarzyszenia)

Maciej Nejman (Wice Prezes Zarządu)

20. Stowarzyszenie Regionalne „Nadodrzański Zakątek”, Wietszyce 11A , 67-221 Białołęka

Marek Sadowski (Członek Stowarzyszenia)

21. Stowarzyszenie Sympatyków Malczyc i okolic, ul. Traugutta 13, 55-320 Malczyce

Adam Haładus (Przewodniczący Komisji Rewizyjnej)

22. Towarzystwo Turystyki Rowerowej „CROSS”, Plac Piastowski 1/5, 56-100 Wołów

Artur Kosmalski (Członek Stowarzyszenia)

23. Koło Gospodyń Wiejskich „Jodłóweczki”, Jodłowice 12, Brzeg Dolny

Barbara Moszczyńska (Członek Rady)

24. Fundacja Centrum Spotkań i Dialogu , Krzydlina Mała 69, 56-100 Wołów

Mirosław Niewęgłowski (Członek Stowarzyszenia),

25. Stowarzyszenie „Zaborowa Kraina” , Zabór Wielki 2, 55-330 Miękinia

Elżbieta Kozik (Członek Stowarzyszenia)

26. Fundacja Edusilesia , ul. Św. Jadwigi 2a, 56-100 Lubiąż

Małgorzata Szczerba (Członek Stowarzyszenia),

27. Stowarzyszenie "Aktywny Dziewin" , Dziewin 9, 59-330 Ścinawa

Mariusz Mostowski (Członek Komisji Rewizyjnej)

28. Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody "PRO NATURA" Trzcinica Wołowska 12, 56-160 Wińsko

Krzysztof Konieczny (Członek Rady)

29. Fundacja Ochrony Przyrody i Rozwoju Turystyki "FOPIT-GOBI" , ul. Raczkowa 2b, 59-241 Legnickie Pole

Marlena Rak (Członek Stowarzyszenia)

30. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gospodarczego i Kulturalnego Sołectwa Krzelów - Młoty - Jezierzyca ,  Krzelów 136a, 56-160 Wińsko

Wanda Hańska (Członek Rady)

31. Fundacja Atena Noctua ,  ul. Armii Krajowej 10/1, 59-140 Chocianów

Anna Kołodziejska (Członek Stowarzyszenia)

32. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Ziemi Ścinawskiej "Mała Ojczyzna" ,  ul. Głogowska 3a, 59-330 Ścinawa

Andrzej Sitarski (Członek Stowarzyszenia)

33. Polski Związek Wędkarski Okręg Legnica ,  ul. Żwirki i Wigury 5, 59-220 Legnica

Leopold Korczak - Michalewski (Członek Stowarzyszenia)

34. Stowarzyszenie "Wilcze Bractwo",  Osieczów 39, 59-724 Osiecznica

Jarosław Wilk (Członek Stowarzyszenia)

Sektor publiczny

1. Gmina Brzeg Dolny, ul. Kolejowa 29, 56-120 Brzeg Dolny

Monika Kwapisz (Członek Rady)

2. Gmina Głogów, ul. Słodowa 2B, 67-200 Głogów

Leszek Rydz (Członek Rady)

3. Gmina Jemielno, Jemielno 81, 56-209 Jemielno

Ryszard Czerw (Członek Rady)

4. Gmina Malczyce, ul. Traugutta 15, 55-320 Malczyce

Krzysztof Broszczak (Członek Rady)

5. Gmina Miękinia, ul. Kościuszki 4, 55-330 Miękinia

Małgorzata Dyrda (Członek Rady)

6. Gmina Pęcław , Pęcław 28, 67-221 Pęcław

Artur Jurkowski (Członek Stowarzyszenia)

7. Gmina Prochowice, ul. Rynek 1 ,59-230 Prochowice

Alicja Sielicka (Pełnomocnik Walnego Zebrania)

Bolesław Demecki (Członek Rady)

8. Gmina Rudna, Plac Zwycięstwa 15, 59-305 Rudna

Agnieszka Jarosz (Członek Rady)

9. Gmina Ścinawa, Rynek 17, 59-330 Ścinawa

Justyna Karkosz (Członek Rady)

10. Gmina Środa Śląska, Plac Wolności 5, 55-300 Środa Śląska

Marcin Brzeziński (Sekretarz Rady)

11. Gmina Wińsko, Plac Wolności 2, 56-160 Wińsko

Katarzyna Pawłowska (Członek Rady)

12. Gmina Wołów , Rynek – Ratusz, 56-100 Wołów,

Anna Brodziak - Cisak (Członek Rady)

13. Powiat Wołowski, Plac Piastowski 2, 56-100 Wołów

Wacław Kwiek (Członek Rady)

Sektor gospodarczy

1. MEW Leśnica, ul. Mikołaja Kopernika 36, 55-330 Brzezina

Jerzy Jamroziak (Członek Stowarzyszenia)

2. Bank Spółdzielczy we Wschowie, ul. Daszyńskiego 19 67-400 Wschowa

Jacek Blaszkiewicz (Członek Rady)

3. Winnice Jaworek Sp.z o.o., ul. Kościuszki 46A, 55-330 Miękinia

Ewa Jaworek (Członek Stowarzyszenia)

4. Zakład Handlu i Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Ścinawa S.C. , ul. 1-go Maja 28, 59-330 Ścinawa

Marta Postoł (Członek Rady)

5. "Ogród duże i małe" , ul. Kopernika 36, 55-330 Miękinia

Agnieszka Nieradko (Członek Stowarzyszenia)

PnWtŚrCzPtSo
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31



mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2


Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica