Zobacz całą galerię


Turniej dla szkół _ II edycja

baner_turniej2

II Międzyszkolny Turniej Krainy Łęgów Odrzańskich

Rozpoczynamy drugą edycję Międzyszkolnego Turnieju KŁO,  czyli projektu służącego szeroko rozumianej edukacji regionalnej i promocji obszaru Krainy Łęgów Odrzańskich. 

Na nasze zaproszenie do turnieju w tym roku odpowiedziało 8 szkół, przy czym z jednej szkoły mamy dwie drużyny. W stosunku do pierwszej edycji zmieniliśmy nieznacznie zasady, tj. w rywalizacji biorą udział 5-osobowe drużyny składające się z uczniów klas IV-VI, a nie klasy szóste, jak to było poprzednio. 

Mamy nadzieję, że turniej przyczyni się do integracji, zwiększenia poczucia tożsamości lokalnej i lepszej współpracy między partnerami z różnych sektorów w obszarze edukacji regionalnej oraz że stanowić będzie udane, atrakcyjne dla uczniów połączenie zabawy z edukacją.

W tej edycji rywalizacja będzie trwać od stycznia do czerwca, a zadania będą przekazywane drużynom mniej więcej w odstępach dwu-trzytygodniowych. Za każde wykonane zadanie uczestnicy otrzymają punkty, które po zsumowaniu zadecydują o ostatecznej klasyfikacji. Finałem prowadzonej rywalizacji będzie Międzyszkolny Turniej Szaradziarski. Zadania, a także najciekawsze prace oraz bieżącą punktację będziemy publikować na naszej stronie.

Dla wszystkich szkół biorących udział w turnieju przewidujemy okolicznościowe dyplomy i pamiątkowe upominki, natomiast dla laureatów trzech czołowych miejsc – nagrody rzeczowe. Laureat "zgarnie" oczywiście przechodnią statuetkę Siwosza, który na razie zawędrował do Ścinawy. Czy zostanie tam na następny rok, okaże się za kilka miesięcy :-)

PnWtŚrCzPtSo
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2


haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica