Zobacz całą galerię


Mobilne noclegi Szlakiem Łęgów Odrzańskich!

19 czerwca 2018 - Justyna Tracichleb

Brzmi nieźle, ale o co chodzi? Każdy kto uwielbia przebywać blisko natury na pewno zainteresuje się nową usługą, jaka pojawiła się terenie naszego LGD dzięki środkom z unijnego LEADERA. Jest to nowa oferta turystyczna i nowy sposób na podróżowanie po Łęgach. Blisko przyrody, a jednocześnie pełen komfort.

mb1

Dokładnie chodzi o noclegi kamperem wzdłuż szlaku Odry. Firma z miejscowości Rudna Benicamp Joanna Woźnica, powstała dzięki dotacji (tzw. premii) na założenie działalności gospodarczej, proponuje nam tymczasowe zakwaterowanie w wygodnym pojeździe specjalnym typu kamper. Auto może wjechać praktycznie w każde miejsce dostępne dla większości pojazdów osobowych. Posiada 5 miejsc noclegowych, w pełni wyposażoną kuchnię (zlew, kuchenka, lodówka, wyposażenie kuchenne), co pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków. Prysznic jest odseparowany od toalety, dzięki czemu możemy swobodnie korzystać z niej w każdej chwili. Kamper jest wyposażony w solary, co pozwala nam na korzystanie z niego w pełni, tzw. „na dziko” – bez przyłącza prądu, a zbiorniki na wodę gwarantują nam możliwość zaszycia się przynajmniej na parę dni od świata wśród pięknej natury. Auto ma bardzo duże, uchylne okna, co jest wielkim atutem przy obserwowaniu ptaków i innych zwierząt. Gdybyśmy zechcieli zjeść śniadanie poza samochodem, to ukrycie przed słońcem lub deszczykiem zapewni nam rozkładana markiza zewnętrzna.

mb3 mb2 mb5

Jest to oferta idealna dla osób korzystających ze spływów kajakowych, a także odwiedzających imprezy na terenie całego LGD. Pojazd wyposażony jest także w wersję zimową, dzięki czemu można z oferty korzystać całorocznie.

Obudzić się nad brzegiem dzikich zakątków przy Odrze? Jak najbardziej możliwe! Zapraszamy na stronę kamper-nad-odra.pl.
PnWtŚrCzPtSo
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


fb g__
t logo_1logotypKSOWmin_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica