Zobacz całą galerię


VI Festiwal Produktu Lokalnego w Krzydlinie Wielkiej

16 lipca 2018 - Justyna Tracichleb

Jesteś lokalnym wytwórcą, rzemieślnikiem? Chcesz, aby Twoje produkty były rozpoznawalne w regionie? A może jesteś zainteresowany takimi wyrobami? Jeśli choć raz odpowiedziałeś „tak”, to zapraszamy do udziału w VI Festiwalu Produktu Lokalnego w Krzydlinie Wielkiej, który odbędzie się 28 lipca.

Stowarzyszenie Mieszkańców Krzydliny Wielkiej „Kreda” zaprasza producentów, twórców sztuki ludowej, rzemieślników, osoby indywidualne, stowarzyszenia, rady sołeckie, koła gospodyń wiejskich oraz inne zainteresowane podmioty do udziału w przedsięwzięciu mającym na celu wyłonienie lokalnych produktów regionu. Celem działania jest identyfikacja i zgromadzenie wiedzy na temat produktów lokalnych, które mogą w przyszłości stać się wizytówką regionu.

Podczas festiwalu, w ramach którego prezentowane będą rękodzieło, rzemiosło i tradycyjna, lokalna żywność, odbędzie się także konkurs produktów lokalnych. Wystawiane do konkursu produkty mogą brać udział w 3 kategoriach

I wyroby rękodzielnicze

II wyroby spożywcze

III Miody i przetwory

 Zgłoszeń produktów lokalnych do konkursu należy dokonywać w formie Karty Zgłoszeniowej. Zgłoszenie jest nieodpłatne. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest spełnienie wymagań regulaminu oraz przesłanie zgłoszenia do dnia 20 lipca br. do godz. 15:00 z dopiskiem „Produkt Lokalny2018" mailem na adres: wiolakrak@wp.pl.pl

Regulamin oraz Karta Zgłoszeniowa do pobrania poniżej.

plakat_2018_m

Oprócz prezentacji rzemiosła, kulinariów, degustacji w programie festiwalu znalazły się także zabawy, animacje, gry dla dzieci i dorosłych, występy zespołów ludowych oraz wspólna biesiada.

Naszych rękodzielników i producentów zachęcamy do wystawienia stoisk i udziału w konkursie, a mieszkańców do odwiedzenia Krzydliny Wielkiej i skorzystania z oferty festiwalu.

PnWtŚrCzPtSo
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28


fb g__
t logo_1logotypKSOWmin_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica