Zobacz całą galerię


Kraina Łęgów Odrzańskich Grupą Partnerską 2009!

21 czerwca 2010 - Administrator


Znamy już laureatów konkursu Krajowej Sieci Grup Partnerskich związanego z działalnością Grup w 2009. Miło nam poinformować, iż Grupą Partnerską 2009 została „Kraina Łęgów Odrzańskich”. Tytuł Animatora Partnerstwa otrzymała Anita Smoląg z Grupy Partnerskiej „Wrzosowa Kraina”, natomiast za najlepszy projekt nagrodzono „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”.

Jak co roku, Krajowy Zjazd Grup Partnerskich, który tym razem miał miejsce w Arłamowie w Bieszczadach, był okazją do ogłoszenia wyników w konkursie na najlepszy ubiegłoroczny projekt, animatora i Grupę Partnerską. Laureaci wybierani są przez głosowanie członków Krajowej Sieci Grup Partnerskich.

Tytuł Animatora Partnerstwa Roku 2009 otrzymała Anita Smoląg z Grupy Partnerskiej „Wrzosowa Kraina”. Wzruszona laureatka przyznała, że jest nieco zaskoczona otrzymaniem nagrody i że będzie ona dla niej dużą motywacją do aktywności i kontynuowania działań w ramach swojego partnerstwa.

Za najlepszy, zrealizowany w 2009 roku projekt uznano „Sukces w spódnicy czyli Babski Lidership w praktyce” Grupy Partnerskiej „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”. Projekt dotyczył aktywizacji kobiet na obszarach wiejskich i miał na celu znalezienie nowej, bardziej odpowiadającej współczesnym oczekiwaniom formy Kołom Gospodyń Wiejskich. Więcej na temat zwycięskiego projektu oraz innych, bardzo ciekawych inicjatyw zgłoszonych do konkursu można przeczytać na stronie grupypartnerskie.pl w zakładce „Co robią Grupy Partnerskie” -”Baza projektów”.

Tytuł Grupy Partnerskiej Roku przypadł tym razem „Krainie Łęgów Odrzańskich”. Grupa została nagrodzona za utworzenie Funduszu Dotacyjnego i wsparcie za jego pośrednictwem wielu wartościowych lokalnych inicjatyw oraz dużą efektywność w realizowaniu innych partnerskich programów i inicjatyw. Doceniono również program aktywizujący, jaki Grupa przeprowadziła na swoim terenie w ubiegłym roku, angażując lokalnych liderów.

Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

PnWtŚrCzPtSo
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30


fb g__
t logo_1



logotypKSOW



min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo




Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica