Zobacz całą galerię


Ruszyła V edycja inicjatywy społecznej ‘Warto być za!”

22 czerwca 2010 - Administrator

Rozpoczynamy realizację V edycji inicjatywy społecznej „Warto być za!”.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, zostanie przeprowadzony konkurs dla organizacji pożytku publicznego na najlepsze projekty przeciwdziałające wykluczeniu społecznemu z powodu ubóstwa. Doświadczenie poprzednich trzech edycji utwierdziło nas w przekonaniu, że model dotychczasowej współpracy naszej firmy organizacjami pożytku publicznego się sprawdził. Również w tym roku chcemy dofinansowywać najlepsze projekty działań na rzecz potrzebujących. Finałowe, wybrane przez ekspertów wnioski, zostaną poddane pod głosowanie opinii publicznej. Chcemy bowiem przy okazji naszej inicjatywy, przyczynić się do budowania postaw obywatelskich, których przejawem będzie głosowanie na konkretne projekty finałowe. To właśnie głosy społeczeństwa wyłonią projekty najlepiej odpowiadające potrzebom społeczności lokalnych.

W związku z tym chcielibyśmy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie wszystkie organizacje pożytku publicznego, które mają ciekawe pomysły na przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu z powodu ubóstwa.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące założeń tej edycji konkursu projektów oraz wszelkie niezbędne dokumenty formalne (w tym między innymi formularze zgłoszeniowe). Ponadto zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym, co już udało nam się zrobić od początku prowadzenia programu. Dodatkowo zamieszczamy informacje na temat wykluczenia społecznego.

Od nas samych zależy wiele, nie wahajmy się więc zabrać głos, bo warto wspierać innych.

Warto być za!.

http://www.warto.eu/

PnWtŚrCzPtSo
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


fb g__
t logo_1logotypKSOWmin_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica