Zobacz całą galerię


Bomb(k)a w Radiu Wrocław!

17 grudnia 2010 - Administrator

Są zwykle niezwykle kruche, kolorowe, pełne blasku, magicznie przyciągają wzrok.

Bez nich wprost nie można sobie wyobrazić udanych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Najpiękniej wyglądają wśród gałązek domowej choinki, jednak z powodzeniem mogą  być ozdobą w gablotach jakiegoś dostojnego muzeum. Niezliczone są ich wzory, kształty, rozmiary… BOMBKI BOZONARODZENIOWE Pani Kasi…

Katarzyna Bobra urodziła się we Wrocławiu. Tu ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, jedyną w tamtych czasach taką szkołę w województwie. Dyplom uzyskała na kierunku jubilerskim, lecz nigdy później jako jubiler nie pracowała. Od lat mieszka we wsi Słup w gminie Wińsko.
Katarzyna Bobra o sobie pisze tak:

„Ciągnęło mnie na wieś jak wilka do lasu. Dzisiaj jestem szczęśliwa , bo mieszkam w lesie, dosłownie, z dala od tłumów ludzi i warkotu aut. Hoduję sobie konie, które były zawsze moja miłością i natchnieniem.  Maluję bombki, pisanki, witraże i inne różności na zamówienie, a na święta świąteczne tematy.  Można mnie spotkać na jarmarkach lub innych imprezach plenerowych. Tam się wystawiam z moimi wyrobami i taka forma sprzedaży mi odpowiada, bo mam kontakt z widzem, a poza tym mam już swoich stałych , można powiedzieć fanów, którzy co roku dokupują coś nowego. Staram się , żeby oferta była bogata i co sezon mam nowe propozycje, tak na bombkach jak i na pisankach. Dużą wagę przywiązuję do staranności, bombka musi być elegancka , bogato zdobiona starannie wykonana i musi  przyciągać oko . Muszą mięć swój odmienny charakter, czyli mój charakter. Prowadzę też warsztaty z dziećmi, przekazuję im swoje umiejętności , które zdobyłam przez wiele lat. Cieszy mnie, kiedy widzę dzieciaki szczęśliwe i dumne z własnych dokonań.”

Katarzyna Bobra będzie gościem w Radiu Wrocław 19 grudnia po godzinie 13.

źródło: www.prw.pl

Kontakt:

Katarzyna Bobra

bobra67art@poczta.onet.pl

Tel. 889 389 933

Słup gmina Wińsko

PnWtŚrCzPtSo
      01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30


fb g__
t logo_1logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica