Zobacz całą galerię


Dowiedz się jak zostać liderem

28 lutego 2012 - Zbigniew Posacki

"Jestem absolwentką V edycji Szkoły Liderów, polecam Program wszystkim, którzy mają w sobie choć iskierkę społecznictwa - bez względu na wiek.  Szkoła Liderów rozpali w Was pożar. Jest to niezwykła szkoła. Takiego programu nauczania nie spotkacie nigdzie. Tam nie uczą, uczymy się  wspólnie".
Wanda  Hańska - Prezes Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i kulturalnego sołectwa Krzelów - Młoty JEZIERZYCA w Krzelowie, serdecznie zaprasza na spotkanie z absolwentami Szkoły Liderów do świetlicy wiejskiej w Krzelowie w dniu 6 marca 2012 r.  o  godz.  17:00. Podczas spotkania uczestnicy podzielą się  swoim doświadczeniem i  osiągnięciami.

O Programie Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

 Program rozwija liderskie umiejętności, wzmacnia i kreuje liderów społecznych. Program adresowany jest do wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, by je przeprowadzić; chcą się rozwijać, jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość.

Państwo, jako pracownicy organizacji wspierających i sieciujących, wzmacniają i rozwijają aktywne, świadome społeczeństwo obywatelskie; wprowadzają ważne zmiany społeczne i budują platformę współpracy między sektorami.

Równocześnie, jako organizacje parasolowe, znają Państwo środowisko organizacji pozarządowych w swoich regionach i osoby, którym przydałby się ten Program.

Zaproszenie do programu skierowane jest również do regionalnych pełnomocników czy wydziałów, którzy na poziomie samorządów współpracują z organizacjami pozarządowymi.

W ramach programu uczestnicy otrzymują wszechstronne i długofalowe wsparcie w rozwoju liderskim: pracują z tutorem – osobą wspierającą indywidualny rozwój, biorą udział w cyklu czterech szkoleń i warsztatów, uczestniczą w wizytach studyjnych w wybranych organizacjach. Po jego zakończeniu, jako absolwenci, pozostają z nami w ramach programu „Alumni”, w którym aktywnie tworzą sieć liderów i korzystają z naszego wsparcia.

Program jest bezpłatny, trwa 12 miesięcy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca 2012 r. Więcej informacji znajduje się na stronie http://liderzy.pl/

Źródło: www.powiatwolowski.pl

PnWtŚrCzPtSo
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


fb g__
t logo_1

baza organizacji

baza organizacji


logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


wyprawy_odkrywcow_logo2

haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica