Zobacz całą galerię


Dowiedz się jak zostać liderem

28 lutego 2012 - Zbigniew Posacki

"Jestem absolwentką V edycji Szkoły Liderów, polecam Program wszystkim, którzy mają w sobie choć iskierkę społecznictwa - bez względu na wiek.  Szkoła Liderów rozpali w Was pożar. Jest to niezwykła szkoła. Takiego programu nauczania nie spotkacie nigdzie. Tam nie uczą, uczymy się  wspólnie".
Wanda  Hańska - Prezes Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i kulturalnego sołectwa Krzelów - Młoty JEZIERZYCA w Krzelowie, serdecznie zaprasza na spotkanie z absolwentami Szkoły Liderów do świetlicy wiejskiej w Krzelowie w dniu 6 marca 2012 r.  o  godz.  17:00. Podczas spotkania uczestnicy podzielą się  swoim doświadczeniem i  osiągnięciami.

O Programie Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

 Program rozwija liderskie umiejętności, wzmacnia i kreuje liderów społecznych. Program adresowany jest do wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, by je przeprowadzić; chcą się rozwijać, jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość.

Państwo, jako pracownicy organizacji wspierających i sieciujących, wzmacniają i rozwijają aktywne, świadome społeczeństwo obywatelskie; wprowadzają ważne zmiany społeczne i budują platformę współpracy między sektorami.

Równocześnie, jako organizacje parasolowe, znają Państwo środowisko organizacji pozarządowych w swoich regionach i osoby, którym przydałby się ten Program.

Zaproszenie do programu skierowane jest również do regionalnych pełnomocników czy wydziałów, którzy na poziomie samorządów współpracują z organizacjami pozarządowymi.

W ramach programu uczestnicy otrzymują wszechstronne i długofalowe wsparcie w rozwoju liderskim: pracują z tutorem – osobą wspierającą indywidualny rozwój, biorą udział w cyklu czterech szkoleń i warsztatów, uczestniczą w wizytach studyjnych w wybranych organizacjach. Po jego zakończeniu, jako absolwenci, pozostają z nami w ramach programu „Alumni”, w którym aktywnie tworzą sieć liderów i korzystają z naszego wsparcia.

Program jest bezpłatny, trwa 12 miesięcy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca 2012 r. Więcej informacji znajduje się na stronie http://liderzy.pl/

Źródło: www.powiatwolowski.pl

PnWtŚrCzPtSo
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28


fb g__
t logo_1logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica