Zobacz całą galerię


Dowiedz się jak zostać liderem

28 lutego 2012 - Zbigniew Posacki

"Jestem absolwentką V edycji Szkoły Liderów, polecam Program wszystkim, którzy mają w sobie choć iskierkę społecznictwa - bez względu na wiek.  Szkoła Liderów rozpali w Was pożar. Jest to niezwykła szkoła. Takiego programu nauczania nie spotkacie nigdzie. Tam nie uczą, uczymy się  wspólnie".
Wanda  Hańska - Prezes Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gospodarczego i kulturalnego sołectwa Krzelów - Młoty JEZIERZYCA w Krzelowie, serdecznie zaprasza na spotkanie z absolwentami Szkoły Liderów do świetlicy wiejskiej w Krzelowie w dniu 6 marca 2012 r.  o  godz.  17:00. Podczas spotkania uczestnicy podzielą się  swoim doświadczeniem i  osiągnięciami.

O Programie Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

 Program rozwija liderskie umiejętności, wzmacnia i kreuje liderów społecznych. Program adresowany jest do wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych, by je przeprowadzić; chcą się rozwijać, jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość.

Państwo, jako pracownicy organizacji wspierających i sieciujących, wzmacniają i rozwijają aktywne, świadome społeczeństwo obywatelskie; wprowadzają ważne zmiany społeczne i budują platformę współpracy między sektorami.

Równocześnie, jako organizacje parasolowe, znają Państwo środowisko organizacji pozarządowych w swoich regionach i osoby, którym przydałby się ten Program.

Zaproszenie do programu skierowane jest również do regionalnych pełnomocników czy wydziałów, którzy na poziomie samorządów współpracują z organizacjami pozarządowymi.

W ramach programu uczestnicy otrzymują wszechstronne i długofalowe wsparcie w rozwoju liderskim: pracują z tutorem – osobą wspierającą indywidualny rozwój, biorą udział w cyklu czterech szkoleń i warsztatów, uczestniczą w wizytach studyjnych w wybranych organizacjach. Po jego zakończeniu, jako absolwenci, pozostają z nami w ramach programu „Alumni”, w którym aktywnie tworzą sieć liderów i korzystają z naszego wsparcia.

Program jest bezpłatny, trwa 12 miesięcy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca 2012 r. Więcej informacji znajduje się na stronie http://liderzy.pl/

Źródło: www.powiatwolowski.pl

PnWtŚrCzPtSo
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31


fb g__
t logo_1logotypKSOWmin_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica