Zobacz całą galerię


Dodatkowe pieniądze na realizację LSR

9 lipca 2012 - Zbigniew Posacki

W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego konkursem na wybór lokalnej grupy działania do realizacji lokalnej strategii rozwoju w zakresie dodatkowych zadań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy nad projektem zmiany LSR w zakresie dodatkowych zadań. W konkursie można pozyskać do 5 mln dodatkowych środków na ich wdrażanie. Termin naboru od 2 do 31 lipca 2012r.

Projekt zmiany LSR dołączony do wniosku musi dotyczyć zwiększenia budżetu LSR oraz:

a) rozszerzenia zakresu określonych w LSR:

- przedsięwzięć, w ramach których są realizowane operacje, zwanych dalej przedsięwzięciami, służących osiągnięciu poszczególnych celów szczegółowych określonych w LSR lub

- celów szczegółowych i przedsięwzięć służących osiągnięciu tych celów, lub

b) wprowadzenia nowych:

- przedsięwzięć służących osiągnięciu poszczególnych celów szczegółowych określonych w LSR, lub

- celów szczegółowych i przedsięwzięć służących osiągnięciu tych celów.

Czekamy na Państwa propozycje i pomysły dot. rozszerzenia obecnych przedsięwzięć/celów szczegółowych i/lub wprowadzenia nowych. Czego brakuje, co mogłoby się znaleźć, co jest istotne dla Waszych społeczności. Ważny jest każdy głos, uwaga, nawet jeśli nie proponuje konkretnego przedsięwzięcia/celu. Na tym etapie pracujemy na zasadzie burzy mózgów. Zwracamy jednak uwagę na kryteria oceny dodatkowych zadań, z którymi warto się zapoznać. W przyszłym tygodniu zorganizujemy w siedzibie LGD w Prochowicach spotkanie warsztatowe dot. propozycji zmian, na które już serdecznie Państwa zapraszamy. Konkretny termin spotkania podamy do środy.  

Wszelkie uwagi, propozycje można przesyłać bezpośrednio przez listę dyskusyjną lub na adres tjustyna@gmail.com, do Justyny Tracichleb wiceprzewodniczącej rady LGD.

Liczymy na aktywny udział!

PnWtŚrCzPtSo
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


fb g__
t logo_1logotypKSOWmin_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica