Zobacz całą galerię


Dodatkowe pieniądze na realizację LSR

9 lipca 2012 - Zbigniew Posacki

W związku z ogłoszonym przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego konkursem na wybór lokalnej grupy działania do realizacji lokalnej strategii rozwoju w zakresie dodatkowych zadań w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy nad projektem zmiany LSR w zakresie dodatkowych zadań. W konkursie można pozyskać do 5 mln dodatkowych środków na ich wdrażanie. Termin naboru od 2 do 31 lipca 2012r.

Projekt zmiany LSR dołączony do wniosku musi dotyczyć zwiększenia budżetu LSR oraz:

a) rozszerzenia zakresu określonych w LSR:

- przedsięwzięć, w ramach których są realizowane operacje, zwanych dalej przedsięwzięciami, służących osiągnięciu poszczególnych celów szczegółowych określonych w LSR lub

- celów szczegółowych i przedsięwzięć służących osiągnięciu tych celów, lub

b) wprowadzenia nowych:

- przedsięwzięć służących osiągnięciu poszczególnych celów szczegółowych określonych w LSR, lub

- celów szczegółowych i przedsięwzięć służących osiągnięciu tych celów.

Czekamy na Państwa propozycje i pomysły dot. rozszerzenia obecnych przedsięwzięć/celów szczegółowych i/lub wprowadzenia nowych. Czego brakuje, co mogłoby się znaleźć, co jest istotne dla Waszych społeczności. Ważny jest każdy głos, uwaga, nawet jeśli nie proponuje konkretnego przedsięwzięcia/celu. Na tym etapie pracujemy na zasadzie burzy mózgów. Zwracamy jednak uwagę na kryteria oceny dodatkowych zadań, z którymi warto się zapoznać. W przyszłym tygodniu zorganizujemy w siedzibie LGD w Prochowicach spotkanie warsztatowe dot. propozycji zmian, na które już serdecznie Państwa zapraszamy. Konkretny termin spotkania podamy do środy.  

Wszelkie uwagi, propozycje można przesyłać bezpośrednio przez listę dyskusyjną lub na adres tjustyna@gmail.com, do Justyny Tracichleb wiceprzewodniczącej rady LGD.

Liczymy na aktywny udział!

Najbliższe wydarzenia

PnWtŚrCzPtSo
 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31


fb g__
t logo_1logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica