Zobacz całą galerię


Dolnośląski Konkurs Piosenki Zmieniającej Życie

21 października 2013 - Zbigniew Posacki

Konkurs przeznaczony jest dla  uczniów ze Szkół Specjalnych, Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii, Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i innych placówek do których należy młodzież wykluczona  społecznie, znajdujących się na terenie Dolnego Śląska. Celem konkursu jest m.in. prezentacja piosenek o treściach związanych z pozytywną zmianą w życiu, promocja stylu życia wolnego od alkoholu, narkotyków  i przemocy i wytworzenie trwałych pozytywnych zmian wśród wykonawców i słuchaczy konkursu.

W Jury konkursu uczestniczyć będzie m.in. Mieczysław Szcześniak – artysta muzyk, trzykrotny laureat Fryderyków w kat. najlepszy wokalista i Radosław Grygoruk – dyrektor SLOT Art. Festiwalu w Lubiążu.

Organizatorem Konkursu jest Zespół Szkół Specjalnych w Lubiążu. Wierzymy, że to wydarzenie przyczyni się do integracji środowiska szkolnego mającego wspólne cele i podobne problemy. Przygotujemy dla młodzieży także atrakcyjne nagrody i upominki. – mówią organizatorzy.

Młodzież i Grono Pedagogiczne – organizatorzy tego wydarzenia serdecznie zapraszają Państwa na ten niezwykły konkurs do Lubiąża.

Więcej informacji na: www.zss-lubiaz.pl

scena_wspolnie

Wspólne wykonanie piosenki finałowej z Mieczysławem Szcześniakiem

PnWtŚrCzPtSo
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28


fb g__
t logo_1logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica