Zobacz całą galerię


Konkurs „Gmina Przyjazna Turystom” - nabór do 20 marca

4 marca 2014 - Tomasz Sokołowski

GMT

Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych zaprasza do udziału w Konkursie „Gmina Przyjazna Turystom” wszystkie małe i duże gminy, posiadające wielkie serce i otwarte drzwi dla turystów. Celem Konkursu jest zaprezentowanie i wyróżnienie Gmin, które mają powody do dumy - potrafią przyciągnąć do siebie turystów, wykorzystując naturalne zasoby środowiska oraz dziedzictwo regionu.

Udział w Konkursie jest bezpłatny, a o jego wynikach zadecydują najważniejsi Jurorzy – TURYŚCI. Głosowanie zostanie przeprowadzone za pośrednictwem sondy internetowej. Aby wziąć udział w Konkursie Gmina musi jednak wykonać I krok – wypełnić i przesłać aplikację do konkursu do 20 marca 2014.
Co ocenią internauci? Niepowtarzalny klimat, gościnność mieszkańców, przygoda i skarby odkrywane dzięki questom, smak regionalnego jadła czy radość z współtworzenia produktów lokalnych… po prostu to COŚ, co decyduje o atrakcyjności miejsca.

Laureaci konkursu otrzymają certyfikaty "Gmina Przyjazna Turystom". Laureaci miejsc od 2 do 6 będą mogli zamieścić 5 szlaków turystycznych na nowoczesnej internetowej platformie turystycznej byStep.pl
NAGRODĄ GŁÓWNĄ DLA ZWYCIĘSKIEJ GMINY JEST TURYSTYCZNA APLIKACJA MOBILNA PRZYGOTOWANA SPECJALNIE DLA GMINY PRZEZ FIRMĘ 3STEP!

Głównym organizatorem konkursu jest Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”. Partnerami Konkursu są: Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych, firma 3Step Sp. z o. o. oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze.

Więcej informacji odnośnie Konkursu na stronie:
http://www.wspolnota.org.pl/turysta

PnWtŚrCzPtSo
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28


fb g__
t logo_1logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica