Zobacz całą galerię


Trwa projekt współpracy „Dolnośląski Szlak Ekomuzeów”

17 listopada 2014 - Tomasz Sokołowski

logotypy_dse_lgd

Trwa projekt współpracy „Dolnośląski Szlak Ekomuzeów” realizowany przez LGD KŁO wspólnie z LGD „Wrzosowa Kraina” i LGD „Partnerstwo Integracja Turystyka”.

W projekcie bierze udział 10 Ekomuzeów z trzech LGD.:

LGD KLO - Ekomuzeum „Cysterskie” z Lubiąża, Ekomuzeum Tradycyjnego Rolnictwa z Zaboru Wielkiego, Ekomuzeum „Osada Rybacka” z Dziewina, „Ścieżka Pszczelarska” z Godzięcina;

z LGD WK - Ekomuzeum „Wrzosowa Chata” z Borówek, Ekomuzeum „Piernikowy Świat Wandzi” z Przemkowa, Gospodarstwo agroturystyczne „Amazonka” z Ostaszowa, Ekomuzeum „Pasieka Maja” z Krępy, Ekomuzeum „”Sześciu Zbóż” z Kraśnika Dolnego;

z LGD „PIT” – Ekomuzeum „Szlakiem Bitew Legnickich” z Raczkowej

Od czerwca odwiedzaliśmy nasze ekomuzea systematycznie. Na terenach trzech LGD gdzie znajdują się punkty ekomuzealne były robione zdjęcia, pisaneo scenariusze do filmów i spotów reklamowych o naszych ekomuzeach. Jesienią zostały zakończone zdjęcia do filmów i spotów reklamowych.

Zostały zakończone prace nad Systemem Identyfikacji Wizualnej, zakupiono część gadżetów promujących DSE. Cześć gadżetów została rozdysponowana na świętach, jakie odbywały się na terenach trzech LGD, oraz na Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Legnicy.

Trwają prace nad pieczątkami i odznakami turystycznymi, tworzona jest strona www DSE, mapami rysunkowymi, oraz broszurą, w której będzie się znajdowała aktualna oferta 10 ekomuzeów skierowana do szkół i potencjalnego turysty.

logotypy_dse_um

PnWtŚrCzPtSo
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


fb g__
t logo_1logotypKSOWmin_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben


dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo
Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica