Zobacz całą galerię


Trwa projekt współpracy „Dolnośląski Szlak Ekomuzeów”

17 listopada 2014 - Tomasz Sokołowski

logotypy_dse_lgd

Trwa projekt współpracy „Dolnośląski Szlak Ekomuzeów” realizowany przez LGD KŁO wspólnie z LGD „Wrzosowa Kraina” i LGD „Partnerstwo Integracja Turystyka”.

W projekcie bierze udział 10 Ekomuzeów z trzech LGD.:

LGD KLO - Ekomuzeum „Cysterskie” z Lubiąża, Ekomuzeum Tradycyjnego Rolnictwa z Zaboru Wielkiego, Ekomuzeum „Osada Rybacka” z Dziewina, „Ścieżka Pszczelarska” z Godzięcina;

z LGD WK - Ekomuzeum „Wrzosowa Chata” z Borówek, Ekomuzeum „Piernikowy Świat Wandzi” z Przemkowa, Gospodarstwo agroturystyczne „Amazonka” z Ostaszowa, Ekomuzeum „Pasieka Maja” z Krępy, Ekomuzeum „”Sześciu Zbóż” z Kraśnika Dolnego;

z LGD „PIT” – Ekomuzeum „Szlakiem Bitew Legnickich” z Raczkowej

Od czerwca odwiedzaliśmy nasze ekomuzea systematycznie. Na terenach trzech LGD gdzie znajdują się punkty ekomuzealne były robione zdjęcia, pisaneo scenariusze do filmów i spotów reklamowych o naszych ekomuzeach. Jesienią zostały zakończone zdjęcia do filmów i spotów reklamowych.

Zostały zakończone prace nad Systemem Identyfikacji Wizualnej, zakupiono część gadżetów promujących DSE. Cześć gadżetów została rozdysponowana na świętach, jakie odbywały się na terenach trzech LGD, oraz na Festiwalu Organizacji Pozarządowych w Legnicy.

Trwają prace nad pieczątkami i odznakami turystycznymi, tworzona jest strona www DSE, mapami rysunkowymi, oraz broszurą, w której będzie się znajdowała aktualna oferta 10 ekomuzeów skierowana do szkół i potencjalnego turysty.

logotypy_dse_um

PnWtŚrCzPtSo
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


fb g__
t logo_1

baza organizacji

baza organizacji


logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


wyprawy_odkrywcow_logo2

haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica