Zobacz całą galerię


Teledyski, teledyski

8 czerwca 2016 - Justyna Tracichleb

Teledyski, teledyski 

Nasze drużyny mają za sobą niełatwe zadania - musieli nagrać teledyski w formie lipdub o swojej szkole lub miejscowości. Choć tym razem postanowiliśmy nie przyznać I miejsca :-(, to jednak mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili przy realizacji tego zadania.  Większość zapomniała o "lipdubbingu", najbliżej byli Winogronowi Poszukiwacze, i choć, jak podkreślaliśmy idealne podkładanie głosu nie było najważniejsze, to jednak powinno zaistnieć ;-) Ale wiemy, że to niełatwa sprawa. 

Natomiast z wszystkich przesłanych teledysków najbardziej spodobał nam się filmik Dolnobrzeskich Ekofanów - tym samym, zajmując II miejsce otrzymują 16 punktów. Teledysk jest radosny, pokazuje różne strony szkoły, ma fajne niespodzianki i zaangażował wiele osób. Brawo.

Teledysk umięsiliśmy na samym dole. 

Brawo także dla Winogronowych Poszukiwaczy, IRZĄDZIMY oraz Paczki Siwosza  - zajmujecie razem III miejsce i otrzymujecie po 14 punktów. Wy także udanie zaprezentowaliście swoje szkoły i miejscowości, doceniamy, że teledyski miały swoje scenariusze i liczymy na naukę układów choreograficznych podczas turnieju szaradziarskiego :-D

IV miejsce i po 12 punktów dla prochowickich Stokrotek i rakoszyckiego FC.Myśleć się chce.

Łęgoholicy tym razem 10 punktów i niestety bez punktów dla Odrzańskich Dębów, którym nie udało się wykonać zadania. Tak czasami też się zdarza. Na pewno nadgonicie przy dwóch ostatnich zadaniach :-)

Dolnobrzescy Ekofani i ich szkoła

PnWtŚrCzPtSo
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30


fb g__
t logo_1

baza organizacji

baza organizacji


logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


wyprawy_odkrywcow_logo2

haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica