Zobacz całą galerię


Wyjazd Studialny do ekmuzeów w SZWECJI

15 czerwca 2008 - Tomasz Sokołowski

Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” oraz Fundacja Partnerstwo dla Środowiska serdecznie zaprasza do udziału aktywnych koordynatorów i działaczy Programu Ekomuzea w Polsce na wyjazd seminaryjny do Szwecji w celu poznania modelu funkcjonowania skandynawskich ekomuzeów. Celem jest również nawiązanie współpracy z ekomuzeami z północy. W planie mamy poznanie Emans Ecomuseum, Ekomuseum Bergslagen, Museum of Work oraz opcjonalnie Ekomuseum Nedre Atradalen. Więcej informacji o odwiedzanych ekomuzeach: www.ekomuseum.nu, www.ekomuseum.com

Wizyta studyjna odbędzie się w dniach 7-12 lipca 2008r. z czego merytoryczny obejmie dni 8-11 lipca .

Wyjazd planujemy z Dolnego Śląska, dokładne miejsce i godzina zbiórki zostanie określone do dnia 20 czerwca 2008r.

Ilość miejsc jest ograniczona i uwzględnia obecność koordynatorów dolnośląskich ¾ części i koordynatorów spoza Dolnego Śląska ¼ części.

Z powodu dużego zainteresowania wyjazdem ogłaszamy rekrutację uczestników. Zgłoszenie będzie polegać na złożeniu listu motywacyjnego do biura Fundacji Zielona Akcja. List motywacyjny musi zawierać następujące elementy:

o Uzasadnienie uczestnictwa, czyli odpowiedź po co kandydat chce jechać do Szwecji, co chce zobaczyć i jak wykorzystać doświadczenia w swoim ekomuzeum.

o Krótki opis dotychczasowej działalności w swoim Ekomuzeum i Programie Ekomuzea w Polsce.

o Określenie znajomości języka angielskiego (nie jest to podstawowe kryterium wyboru uczestników).

o W przypadku gdy ekomuzeum zgłasza uczestnictwo osoby innej niż koordynator niezbędny na liście motywacyjnym jest podpis koordynatora ekomuzeum.

W liście motywacyjnym niezbędny jest opis wszystkich wymaganych elementów

Z każdego ekomuzeum mogą wpłynąć tylko 2 zgłoszenia przy czym w pierwszej kolejności uwzględnimy obecność na wizycie studyjnej jednego kandydata, drugi kandydat będzie liście rezerwowej. Priorytetem jest uczestnictwo przedstawicieli jak największej liczby Ekomuzeów.

Listy motywacyjne prosimy wysyłać do koordynatora ekomuzeów Dolnośląskich Rafała Plezia na adres, Fundacji Ekologicznej ZIELONA AKCJA , ul. Wrocławska 41, 59-220 Legnica, e-mail rafalplezia@op.pl Dodatkowych informacji udzieli Rafał Plezia pod nr telefonu 512 314 088.

PnWtŚrCzPtSo
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31


fb g__
t logo_1

baza organizacji

baza organizacji


logotypKSOW

dsp_lgd


min_rol_logo

arimr_logo2


mads_baner2

logo_roben

aktywni_logo

dzialajlokalniepoziom2

ekomuzea_baner_logo


wyprawy_odkrywcow_logo2

haloodra

logo

Projekt i realizacja: Studio Avatar - strony www Legnica