Obecnie trójsektorowe porozumienie przedstawicieli samorządu lokalnego, organizacji pozarządowych oraz lokalnych przedsiębiorców liczy ok. 80 partnerów.

Sektor publiczny

  1. Gmina Brzeg Dolny
  2. Gmina Głogów
  3. Gmina Jemielno
  4. Gmina Malczyce
  5. Gmina Miękinia
  6. Gmina Pęcław
  7. Gmina Prochowice
  8. Gmina Rudna
  9. Gmina Ścinawa
  10. Gmina Środa Śląska
  11. Gmina Wołów
  12. Gmina Wińsko
  13. Powiat wołowski
  14. Powiat średzki

Sektor społeczny

  1. Jamontt – Skotis Marta
  2. Lechki Tomasz
  3. Pińczuk Franciszek
  4. Plezia Rafał
  5. Tracichleb Justyna
  6. Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja”
  7. Klub Sportowy Prochowiczanka
  8. Stowarzyszenie „Centrum Rozwiązań Systemowych”
  9. Stowarzyszenie „Dla Powiatu”
  10. Stowarzyszenie Integracji Społecznej „proPago”
  11. Stowarzyszenie Lubiąż
  12. Stowarzyszenie Sympatyków Malczyc i okolic
  13. Towarzystwo Turystyki Rowerowej „CROSS”
  14. Koło Gospodyń Wiejskich „Jodłóweczki”
  15. Fundacja Centrum Spotkań i Dialogu
  16. Stowarzyszenie „Zaborowa Kraina”
  17. Fundacja EDUSILESIA
  18. Stowarzyszenie „Aktywny Dziewin”
  19. Polskie Towarzystwo Przyjaciół  Przyrody „PRO NATURA”
  20. Fundacja Ochrony Przyrody i Rozwoju Turystyki „FOPiT-GOBI”
  21. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gospodarczego i Kulturalnego Sołectwa Krzelów- Młoty- Jezierzyca
  22. Jarosław Paczkowski
  23. Fundacja Atena Noctua
  24. Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne Ziemii Ścinawskiej „Mała Ojczyzna”
  25. Polski Związek Wędkarski Okręg w Legnicy
  26. Stowarzyszenie „Wilcze Bractwo”
  27. Nawara Jerzy Zbigniew
  28. Janusz Malik
  29. Marcin Kuchnicki
  30. Anna Pędziwiatr
  31. Emilia Pęcherek
  32. Aleksander Sokołowski
  33. Tadeusz Szczęśniak
  34. Judyta Partyka- Basa
  35. OSP w Przedmościu
  36. Stowarzyszenie “POLUB LUBÓW”
  37. Towarzystwo Przyjaciół Rudnej
  38. Fundacja FIDES
  39. Fundacja Dostępnej Przyrody Dziewanna
  40. Stowarzyszenie Miłośników Mojęcic – Dwór Mojęcice
  41. Krystyna Jamroziak
  42. Stowarzyszenie LZS Tęcza Kwietno
  43. Katarzyna Pawłowska
  44. Andrzej Ruszlewicz
  45. Jan Chwiszczuk

Sektor gospodarczy

  1. Bank Spółdzielczy we Wschowie
  2. Winnice Jaworek Sp.z o.o.
  3. MEW- Leśnica
  4. Zakład Handlu i Przetwórstwa Owocowo Warzywnego Ścinawa S.C.
  5. SKŁADBUD P. Zakrzewski, R.Hołowczak Sp. JAWNA
  6. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z .o.o.
  7. Publiczny Transport Ciężarowy Spółka Cywilna ST. Srebrniak & A. Pukała
  8. OSK MAJER
  9. “Rybaczówka nad Odrą”
  10. PPHU “DREW-MAR”
  11. FHU Maniek
  12. “SEBANET” Zakład Stolarski
  13. ASSISTANCE Marzena Walska
  14. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowow Usługowe „DAWID”
  15. Guzera Robert FHU G&R
  16. Owoce Lutyni
  17. J-TRADE
  18. Gospoda Kobena
  19. Janusz Szwiec